Skládací posilovací lavice

Neohodnoceno

Skládací posilovací lavice je perfektní volbou, pokud máte málo místa a přesto chcete doma cvičit.

Přestože je posilovací lavice skládací, můžete s tímto vysoce kvalitním tréninkovým zařízením absolvovat pestrý trénink.

Dostupnost Skladem (4 ks)
2 799 Kč
Skládací posilovací lavice
Neohodnoceno

Posilovací lavici po tréninku složíte a ta poté zmizí z dohledu ve skříni, pod postelí nebo v rohu. Posilovací lavice je také ideální, pokud chcete své vybavení převážet. Praktický otočný knoflík umožňuje snadnou manipulaci - lavici lze složit v několika jednoduchých krocích. Po složení má cca 21 cm.

Sedmistupňové nastavitelné opěradlo a dvousměrně nastavitelné sedadlo vám nabízí možnost dokonale přizpůsobit tuto posilovací lavici k různým cvikům. Ať už pro jednoduché sedy-lehy nebo jako bench press - s tímto modelem jste optimálně vybaveni a trénujete za ergonomicky správných podmínek.

Aby se během cvičení nezařezávaly do stehenních svalů žádné ostré hrany, byl sedák speciálně zaoblen a také vybaven silným polstrováním. Potah odpuzující nečistoty lze snadno čistit vlhkým hadříkem a rám s práškovým nástřikem z kvalitní oceli zaručuje, že se ze skládací tréninkové lavice budete těšit po mnoho let.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Maximální nosnost: 200 kg

Délka opěrky je 83 cm

Celková hmotnost: 12 kg

Opěrka zad nastavitelná do 7 poloh 2-cestně nastavitelné sedadlo

Gumové nožky

Práškový lak

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomůcky na cvičení
Hmotnost: 12 kg