Posilovací kladky

Posilovací kladky vám zajistí silový trénink v pohodlí domova

Posilovací kladky vám poskytnou efektivní silový trénink přímo v pohodlí vašeho domova. S kladkami na cvičení můžete dosáhnout optimálního svalového posílení bez nutnosti návštěvy fitness centra. Ergonomický design, nastavitelný odpor a výsledky, které uvidíte a ucítíte. Posilujte doma a zlepšete svou kondici!

Kladka na cvičení je všestranný nástroj

Kladky nabízí širokou škálu cvičení zaměřených na různé svalové skupiny. Od ramen až po nohy, naše posilovací kladky jsou ideální pro kompletní silový trénink. Díky nim si můžete vytvořit vlastní tréninkový plán a dosahovat skvělých výsledků.

Výsledky, které uvidíte a ucítíte

Chcete-li dosáhnout skvělých výsledků, musíte cvičit s tím nejlepším. Naše posilovací kladky jsou klíčem k posílení svalů, zvýšení flexibility a celkovému zlepšení kondice. S jejich pomocí si můžete vytvarovat tělo snů a zažít energii a sílu, která vám umožní překonat jakýkoli fitness cíl.

Nejprodávanější

Závěsná posilovací kladka K-Sport
 
1 499 Kč
Posilovací kladka Duo - horní i dolní
 
3 499 Kč
Závěsná posilovací kladka
Závěsná posilovací kladka Dave
Objednáno použijte hlídacího psa
KLADKA-DAVE
 
1 499 Kč
4 položek celkem
Závěsná posilovací kladka
Závěsná posilovací kladka Dave
Objednáno použijte hlídacího psa
1 499 Kč

Kladka umožňuje provádět různé cviky, které rozvíjejí sílu a svalnatost paží, zad a hrudníku, jako je napřimování předloktí, přitahování k hrudníku nebo krku. Unikátní možnost...

KLADKA-DAVE
Závěsná posilovací kladka K-Sport
1 499 Kč

Každý milovník fyzické námahy se jistě setkal se zdvihy v posilovně a ví, kolik tréninkových příležitostí poskytují. Ideální pro trénink paží, hrudníku, bicepsů a tricepsů.

KSSL053
K-Sport KSL 19 - Horní posilovací kladka na stěnu
1 999 Kč

Kladka umožňuje provádět různé cviky, které rozvíjejí sílu a svalnatost paží, zad a hrudníku, jako je napřimování předloktí, přitahování k hrudníku nebo krku.

KSSL019
Posilovací kladka Duo - horní i dolní
3 499 Kč

Dvojitá kladka na stěnu, díky které můžete provádět bezpečný a intenzivní trénink horních svalových partií a břišních svalů. Kompaktní rozměry umožňují instalaci i v malých...

KLADKA-DUO

Naše kladky na cvičení mají odolný materiál a ergonomický design

Kvalita, kterou můžete cítit. Naše kladky na cvičení jsou vyrobeny z odolného materiálu, který odolává nárokům intenzivního tréninku. Ergonomický design zajistí pohodlný úchop a maximální efektivitu cvičení. S nastavitelným odporem můžete snadno upravovat intenzitu tréninku podle svých potřeb. To znamená, že bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý sportovec, naše posilovací kladky jsou přizpůsobitelné vašemu individuálnímu úrovni.

×

Splátková kalkulačka ESSOX